זוגיות במשבר?

אתם לא לבד!!!

לשירותכם-
ייעוץ זוגי ומקצועי ללא עלות:
*9776

ברב יועץ- ייעוץ זוגי ללא עלות

חווים קשיים בזוגיות?  מחפשים ייעוץ זוגי מקצועי ללא עלות?

צריכים אוזן קשבת?

מהיום יש לכם  כתובת!

ברב יועץ-

רבני תנועת מעייני הישועה אשר עברו הסמכה זמינים לייעץ לכם בנושאי שלום בית , זוגיות ומשפחה בכל זמן!

בדרך שנוחה ומתאימה לכם...

9776*

שיחת טלפון שיכולה לשנות את חייכם!

055-6654748

הודעת sms או ווטסאפ

אתם לא חייבית להיחשף. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*שמירה על פרטיותכם וסודיותכם מובטחת * הייעוץ אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי

סיפורי הצלחה

יפעת רצתה להיות בקשר של הודעות בלבד. החשיפה בשבילה הייתה בלתי אפשרית. היא התארסה לא מכבר לאיציק, אך כבר נשאה ברחמה את ילדם המשותף. הבושה והפחד מלעמוד תחת החופה כשהיא בהיריון היו קשים מנשוא, והיא פנתה לקו הייעוץ הזוגי במצוקה גדולה. הרב שאתו יצרה קשר ניסה להפנות אותה לארגונים שמטפלים במקרים מעין אלו ולחזק אותה במצב שאליו הגיעה, אך איציק התנגד לכל המהלך ובקשר בין בני הזוג היו עליות ומורדות. ליפעת היה חשוב לשמוע את עמדת הרב, למרות דרך החיים שבה בחרה. ומה קרה בסוף? "אני לא יודע…", מספר הרב אמיניאן, "היינו בקשר לאורך זמן, אבל היא לא עדכנה בהחלטה הסופית ולא רצינו לחטט. לא לחצנו לקבל תשובה, רק ענינו לשאלותיה. מכך שהיא לא שיתפה, אני משער שבסוף היא הפילה את העובר. הקושי הגדול היה מול הארוס שהתנגד לשמירת ההיריון. לשמחתי היינו איתה במקום שבו היא ביקשה שנהיה – ליווי ותמיכה בזמן של בלבול וחוסר ידיעה".

יעל גמרה אומר בליבה להתגרש מבעלה שמעון (כל השמות בכתבה בדויים). הם היו בעשור הרביעי לחייהם והורים לשלושה ילדים. פנייתה לקו הייעוץ הזוגי של מעייני הישועה הייתה רק כדי לקבל אישור לתחושותיה והדרכה כיצד לממש את תוכניותיה בפועל. לדבריה, השבר בנישואיהם החל כשנוצר קשר קרוב בין בעלה ובין טרמפיסטית קבועה שנסעה איתו. למרות שהיו ביניהם חילופי דברים בלבד, היא הרגישה נבגדת ולא הצליחה לסלוח לו על מעשיו. כל תחינותיו של שמעון לא הועילו. הרב שענה ליעל שמע ממנה את השתלשלות האירועים. הוא הבין את תחושותיה, אך ברגישות הצליח להאיר את הדברים מזווית שלא חשבה עליה קודם. הנישואין שעלו על שרטון הצליחו אט אט להשתקם ולהיבנות ממשבר האמון

אלי ושרה הם זוג חרדי מעיירה דרומית. יום אחד גילתה שרה שבעלה, אשר מכהן בתפקיד בכיר בקהילה, צופה בסרטים לא צנועים, ופנתה לקו הייעוץ של מעייני הישועה בבקשת עזרה.
היא לא רצתה להיפגש פנים אל פנים, אלא להיעזר רק בשיחות
טלפוניות. מספר הרב אמניאן: "הייעוץ אמנם היה בשלט רחוק, אך העצות והכלים שניתנו לשרה, בנוסף להקשבה שחשובה מאוד במקרים אלו, הצליחו לעזור לבני הזוג בשעתם הקשה והם נחלצו מהקושי".

איתן וגילה היו בהליכי גירושין וכבר פתחו תיק ברבנות. בניסיון אחרון להציל את נישואיו, פנה איתן לקו הייעוץ של מעייני הישועה בתקווה שאולי ממנו תבוא הישועה. לאחר כמה שיחות טלפוניות נקבעה פגישה זוגית אצל הרב, ולאחריה התקיימו עוד שבעה מפגשים. במהלכם דיברו בני הזוג על דרכי תקשורת נכונות ועל הבנה הדדית וקיבלו כלים לעבודה זוגית נכונה. התיק ברבנות נסגר, והם ממשיכים את נישואיהם תוך עבודה תמידית כדי להישאר על דרך המלך.

ייעוץ-חינם-לזוגות

גם אתם יכולים להציל את הקשר הזוגי שלכם! פנו עכשיו>> 9776*

נשמח לעמוד לצידכם בשעותיכם הקשות

אתם לא חייבים להיחשף. השאירו מס' פלאפון ונחזור אליכם בהקדם

*שמירה על פרטיותכם וסודיותכם מובטחת  *הייעוץ אינו מהווה תחליף לייעוץ מיקצועי.